img

HUVARX eSports

img
5 Üyeler
  • Kurulmuş01.01.2018
  • DilTürkiye
  • LokasyonTürkiye

Son Maçlar

    Bu takımın henüz bir maçı yok!

Hakkımızda

HUVARX eSports

 

📌KURALLARIMIZ

🎮Kurallar hiçbir bahane ya da sebep ile göz ardı edilemez veya çiğnenemez.

🎮HUVARX eSports topluluğunda bulunan oyuncular, oyun fark etmeden HRX kulüp, topluluk etiketini (tag) taşımak “zorundadır”. (İsim değiştirmek değil, LoL ve benzeri oyunlar için grup, kulüp tagı.)

🎮Oyuncular uzun sürecek olan aktif olmayış durumlarını bildirmelidir. Aksi halde 7 gün aktif olmayan mazeret ya da bilgi belirtmeyen kişi direkt olarak topluluktan atılacaktır.

🎮Arkadaşlarımızın yanında iken hitap, konuşma ve üslup şekline dikkat etmek. Kırıcı ve yanlış kelimeler kullanmamak.

🎮Din, dil, ırk, siyasi ve benzeri konuları art niyet ile açmak ya da bu konular hakkında ayrım içeren konuşmalar ve tartışmalar yaratmak kesin ve kati suret ile yasaktır. Herkes istediği inanış ya da siyasi görüş biçimine sahip olabilir. Hiç kimsenin buna müdahale etme ya da karşı çıkma hakkı yoktur.

🎮İsteyen kişiler, topluluğumuzun whatsapp gruplarına, instagram profiline, facebook sayfası ve facebook grubuna dahil olabilirler.

🎮Yetki sahibi kişilerin yetkisini kötü amaç ya da üstünlük için kullanması veya dile getirmesi yasaktır. Yetkiler bir düzeni ve devamlılığı sağlamak içindir. Hiç kimse bir diğer kişiden üstün değildir. (Bu durumun aksi yaşandığında bildirilmelidir.) Sadece konu topluluğumuzun düzeni ve işleyişine geldiğinde yetkili ile üye arasında mesafe oluşacak ya da korunacaktır.

🎮Bir sorun ya da problem olduğunda yetkili kişilere bildirilmeli ve ortak çözüm bulunmalıdır. Asla kişiler kendi istekleri doğrultusunda sonuca varmamalıdır.

🎮Fikir, görüş, düşünce ya da benzeri konular yetkili kişilere anlatılmalıdır.

 

👣

 

♻️ Eğer istersek çok hızlı büyük bir kitleye sahip olabiliriz, fakat biz çok büyük bir kitleyi değil, ailesi ya da saygı duyduğu bir ortam olarak görüp değer verecek, profesyonel adımlarımıza katkıda bulunacak arkadaşlar arıyoruz.

 

👣

 

🔍Aradığımız kriterler;

✅En az 18 yaşında.

✅Küfür kullanmamak için çok dikkatli davranacak.

✅Discord kullanan ya da kullanacak olan.

✅Oyunu aşırı ciddiye alarak ortamda, gerginlik yaratmayacak.

✅Arkadaşlarımıza karşı saygı gösterecek ve flame yapmayacak, tilt olmayacak.

✅Oyunda olduğu süreçlerde kesinlikle discord kullanacak. (Gece ya da gündüz fark etmez.)

✅Kurallarımıza tam anlamı ile uyacak, uymayan kişileri yetkili kişilere gerek duymadan duyarlılık göstererek uyarı yapacak, aksi durum olduğunda bildirecek kişiler arıyoruz.

 

👣

 

📜MİSYONUMUZ

Amacımız, değerli ve güzel insanlarla oluşturduğumuz bu birlikteliğin sürekli ve daim olmasıdır. Başladığımız bu yolda, ekipler ve sistem stabilize olup, sabit olduğu sürece başka oyunlara da açılmaya devam edeceğiz. HUVARX eSports ismini bir ülke olarak düşünün ve bu ülkenin şehirlerini. Her oyun bir şehir. Bu topluluk ilerledikçe gelişen ilişkilerimiz ve dostluklar sayesinde, gerçek hayatta da birbirimiz ile görüşüp, toplanmalar, buluşmalar ve etkinlikler gerçekleştireceğiz ve gerçekleştirmeye devam edeceğiz. Başladığımız bu yol zirve olarak nereye gidebilir ise oraya kadar gidip, elimizden gelenler ile en iyi başarılara adım atacağız. Sadece oyunlara bağımlı kalmayıp, oyunları bir araç olarak kullanarak bir aile ortamı olmaya devam edeceğiz.

 🎩Lider : GADHEXAS

 

👣

 

🎫FACEBOOK : @huvarx.esports

🎫INSTAGRAM : @huvarx.esports

🎫TWITTER : @huvarx_esports

 Takım Yorumları

Your email is never published nor shared. Required fields are marked *

Bu takımın şu anda herhangi bir maçı yok!
    Bu takımın henüz turnuvaları yok!