Rainbow Six Siege Kuralları

  • OYNANIŞ
  • ZORLUK
  • EFEKT
  • GRAFİK


FPS ARTIK YENİ KURALLARA SAHİP

Daha önceden alışık olduğunuz FPS kurallarını unutun. Rainbow Six Siege’de acımasızca yüz yüze savaşmaya hazırlanın. Burada sadece silahınızla değil, beyninizle de savaşacaksınız. Ve eğer yeniden doğma şansınız varmış gibi davranırsanız büyük hayal kırıklığına uğrayacaksınız. Bu yüzden oynamaya başlamadan önce Rainbow Six Siege’in bu 6 kuralını mutlaka okuyun.


Yakın muharebe dövüş için hazırlık yapın!

Rainbow Six Siege’de kaybolmak ve kaçmak yok. Savaşlar yakın ve kişisel. Her köşede bir aksiyon var ve korkmuş bir çocuk gibi kaçmak seçenek değil.


Güçlerinin farkına var!

Her operatör, kendi stratejinize ve güçlü yönlerinize uygun bir şekilde saldırmanıza ya da savunmanıza izin veren benzersiz yeteneklere sahiptir. Operatörünüzü seçin ve avantajlarını öğrenin. Ve kelimenin tam anlamıyla rekabeti patlatın.

 
Sahip olduğunuz araçları bir yerleri yıkmak için kullanın!

Bir yerleri yıkmak turu kazandırabilecek bir taktiktir. Duvarlar ve yerler paramparça edilebilir. Bu yüzden haritaları öğrenin, strateji yaratın ve hiç olmazsa bir alçıpan duvarın yolunuza çıkmasına izin vermeyin.


Takımla birlikte hareket edin!

Rainbow Six Siege’de yalnız bir kurt demek ölü bir kurt demektir. Burada senin takımına ihtiyaç duyduğun kadar, takımında sana ihtiyaç duyacaktır. Ancak el ele tutuşmanız ya da bir yerlere kafa atmanız gerekmiyor.  Kazanmak için takım tabanlı bir strateji izlemelisiniz.


Her zaman iletişimde bulunun!

Rainbow Six Siege’de anahtar kelime iletişim kurmaktır. Duygularınızı paylaşmaya gerek yok. Ancak ya konumunuzu, planınızı ve eylemlerinizi takım arkadaşlarınızla daha iyi paylaşırsınız ya da bir köşede yalnız başınıza ölmüş olursunuz.


Yeniden doğmayı bekleme!

Rainbow Six Siege size hiçbir şey vaat etmez. Eğer ölüysen, ölüsündür. Aynı gerçekteki gibi. Buna rağmen yine de öldüğünüzde takımınıza bilgi vermeye devam edebilirsiniz.

İşte şimdi kuralları biliyorsunuz, Rainbow Six Siege’de hayatta kalabileceğinizi ve kendinizi geliştirebileceğinizi düşünüyor musunuz?
Sizde şu anda kurallara göre yaşayan veya ölmekte olan 30 milyon oyuncu arasına katılın.

Kamera görüntülerini kullandığımız için Achievement Hunter, Lil Lexi ve Punjistick’e özel teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Bu sayfa: https://rainbow6.ubisoft.com/siege/en-us/siege-rules/index.aspx sitesinin çevirisi ile oluşturulmuştur.

Your email is never published nor shared. Required fields are marked *