PUBG Sanhok Haritası Çıktı!

  • Oynanış
  • Zorluk
  • Efekt
  • Grafik

PUBG Sanhok nedir? PUBG Sanhok haritası nasıl indirilir? PUBG Sanhok haritası indir, Sanhok haritası nasıl kurulur, Sanhok boyutu, Sanhok kaç gb? PUBG Sanhok boyutu nedir? PUBG Sanhok haritası kaç gb? Event Pass: Sanhok nedir? Event Pass: Sanhok indirme. PUBG Event Pass nedir? PUBG Event Pass: Sanhok nasıl indirilir? Event Pass: Sanhok kaç gb?

Güneydoğu Asya’dan esinlenilen 4×4 kilometrelik yeni Sanhok haritası ile dikkat çeken PUBG sonunda Sanhok’u oyunculara sundu. Sanhok, oyuncuların deneyerek geri bildirimde bulunduğu test sürecinden sonra, PC platformunda oyuncular ile buluştu. PUBG, Sanhok haritası için Güneydoğu Asya’nın kıyılarındaki farklı adalar, dev su yolları, gizli yeraltı mağaraları ile farklı yapı ve köylerden ilham alarak, oyuncuların savaşmalarını ve hayatta kalmalarını sağlamak için mekan çeşitliliği sunmayı hedefliyor.

Boyutunun 12 GB olduğu belirtilen Sanhok’un tam sürümünün yanında, PC platformundaki PUBG oyuncuları ayrıca Event Pass: Sanhok ile oyun içi eşyalar kazanabilecek. Event Pass: Sanhok’a özel kıyafetlere ve silah kılıflarına erişebilmek için oyuncuların çeşitli görevleri tamamlamaları ve oyundaki belirli aşamaları geçmeleri gerekiyor. Bütün oyuncuların katılabildiği Event Pass: Sanhok görevleri, sadece PUBG oyununu oynayarak ödüller kazandırıyor.

Event Pass: Sanhok, 22 Haziran – 21 Temmuz tarihleri arasındaki kısıtlı süre için erişilebilir olacak.

Your email is never published nor shared. Required fields are marked *