Kirei, 1097 Fenerbahçe İle Anlaştı

Geçtiğimiz mevsim Dark Passage’’da oynayıp harika işler ortaya koyan Kirei, 2019 Vodafone Freezone Şampiyonluk Liginde, 1907 Fenerbahçe forması giyecek. 

2018 kadrosunu tamamıyla baştan aşağıya değiştiren 1097 Fenerbahçe, genç oyuncularla tecrübeli oyuncuları harmanlayarak başarı yakalamayı hedefliyor. İlk olarak alt koridoruna Hades’i, orta koridoruna Bolulu’yu transfer eden ekip, destek rolüne daha önce de takımda forma giyen ve TBF şampiyonluğunda büyük bir rol oynayan Japone’yi geri getirdi.

Aslında FB’nin en çok merak edilen koridoru üst koridordu. Kaptan Thaldrin’in profesyonel kariyerine ara vermesiyle takımda büyük bir boşluk oluşurken FB bu pozisyonu kendisini  EU LCS’te kanıtlayan ve büyük bir potansiyel taşıyan Ruin’i transfer etti.

Lider eksikliği bulunan 1097 Fenerbahçe’de takımda bu rolü Kirei üstlenecek gibi. Dark Passage’a transfer olduktan sonra takımı playofflara taşıyan ve hemen hemen tüm oyuncular üzerinde olumlu bir etki yaratan tecrübeli ormancı, yeni sezonda da FB’de aynı formülü uygulamaya çalışacak.

Kirei’nin, Ruin ile nasıl bir oyun ortaya koyacakları ise merak konusu. EVOS Esports misali üst koridordan oyunu bitirmeye yönelik bir oyun tarzı sergileyebilecek potansiyelleri olduğunu düşünüyorum. Yeni sezonda akıldaki tüm yanıtları fazlası ile alacağız.

 

Kirei’nin kariyerinde oynadığı takımlar ise;

Llllogo std.png LowLandLions.White

ECV eSportslogo std.png ECV eSports

CW Academylogo std.png CW Academy

EURONICS Gaminglogo std.png EURONICS Gaming

Gamers2logo std.png Gamers2

Denial eSportslogo std.png Denial eSports EU

Dignitaslogo std.png Team Dignitas

EpsilonEsportsLogo std.png Epsilon eSports

Dark Passagelogo std.png Dark Passage

Paris Saint-Germainlogo std.png Paris Saint-Germain

ASUS ROG Armylogo std.png ASUS ROG Army

Milllogo std.png Millenium

Dark Passagelogo std.png Dark Passage

Your email is never published nor shared. Required fields are marked *