ESPORTSCV’NİN SOSYAL MEDYA AMACI NEDİR?

Sistemin sürekli geliştiği ve yükselen topluluk seviyeleriyle birlikte, en yüksek başarıyı elde etmek amacı ile kurulmuş olan en iyi sistemin kendisine sahiplik etmekteyiz.

YouTube, Twitch, Instagram, Facebook ve Twitter gibi sosyal platformlarda en güncel paylaşımları sizlere sunarak, en yüksek başarıyla topluluklara hitaben her zaman lider konumda bulunacağız. Sistemimizle sosyal medya platformlarından ulaşabildiğimiz tüm kullanıcı ve oyunculara hitap edeceğiz.

Esportscv’nin sistemine kayıtlı kullanıcı ve oyunculara sosyal medya mecralarımızda önce çıkma şansı tanıyacağız. Esportscv’yedahil olduktan sonra oyunlarda verdiğiniz mücadelelere ek olarak sistemimizde kıyasıya bir rekabete de dahil olmuş olacaksınız. Bu sayede kendimizden çok kullanıcı ve oyuncuları ön plana çıkarıp oyun dünyasının dikkatini çekmesine destekte bulunmuş olacağız.

Sosyal medya hesaplarımızda sürpriz dolu yayınlar, paylaşımlar sayesinde sizlere eğlence ve hediyeler sunacağız. Bunların yanı sıra oyun ve teknoloji dünyasında gerçekleşen yenilikler, güncellemeler, ürünler, yama notları hakkında net ve hızlı bilgileri gözlerinizin önüne sereceğiz.

Hedeflediğimiz gibi sıradan olmak yerine farkı yaratan olmayı tercih eden bir sistem olarak kalacağız.

Sevgilerle ESPORTSCV ekibi…

FACEBOOK SAYFASI

FACEBOOK GRUBU

INSTAGRAM

TWITTER

YouTube : YAKINDA!

Twitch : YAKINDA!

 

Your email is never published nor shared. Required fields are marked *