2019 VFŞL Kış Mevsimi Kadroları

Spread the love

 

2019 sezonunda Franchising sistemine geçiş yaparak değişikliğe giden League Of Legends, 2019 Vodafone Şampiyonluk Liginde yer alacak takımlar sıfırdan bir eleme yapılarak seçildi. Yeni sistemle beraber ligden düşme ve lige çıkma olaylarına son verildi. Bu da takımların düşme korkusu olmadan hareket etmelerini ve daha adil gelir paylaşımını beraberinde getirdi.Lige kabul edilen takımlarla Riot arasında 3 yıllık anlaşma imzalandı. Takımlar bu sayede lige kabul edildikleri gibi uzun vadeli planlarını yapmaya başlayabildiler.

Bütün takımların Şampiyonluk Ligi ve Akademi Ligi ekiplerini tanıyalım.

 

Üst Koridor      Ruin

Orman              Kirei

Orta Koridor    Bolulu

Nişancı             Hades

Destek             Japone

Koçlar               Crowe

 

Akademi Ekibi ise;

Üst Koridor         Cüce

Orman                  Muscle

Orta Koridor        Blue

Nişancı                Murmel

Destek                 Only35

Koç                       Svensson

 

 

Üst Koridor         Panky

Orman                 Gilius

Orta Koridor       Nagne

Nişancı                Holy Phoneix

Destek                 Korpse

Koç                       GalB, Major

 

Akademi ekibi ise;

Üst Koridor             Mayhem

Orman                     Kireas

Orta Koridor           Umut

Nişancı                    Neos

Destek                    Kairos

Koç                           ili

 

 

Üst Koridor            Olia  (İsim Değişikliği: Brolia)

Orman                    Viking

Orta Koridor          Zwyroo

Nişancı                   Pilter

Destek                   Auspex

Koç                          Turkinator, SamChaka

 

Akademi ekibi ise;

Üst Koridor          Rate

Orman                  Steve Murphy

Orta Koridor        WayOfWade

Nişancı                 Senpay

Destek                  Invoker

 

 

Üst Koridor            Ragner

Orman                    Crystal

Orta Koridor          Saulius

Nişancı                  NikolaSenpai

Destek                   Pbd

Koç                         Lynx

 

Akademi ekibi ise;

Üst Koridor            Aligan,  Nomad

Orman                    Goliath

Orta Koridor          Berentt

Nişancı                   Kaori

Destek                   Sparz

Koç                          Zetsü

 

Değişen ismi ile  Doğuş Üniversitesi Aurora

Üst Koridor                  Madly

Orman                          ehe, Wisdom

Orta Koridor                Korean Kid

Nişancı                         Padden, Rain

Destek                          Rogu, Wendelbo, LEYL-Ü NEHAR

Koç                                Cristol

Akademi Ekibi ise;

 

Üst Koridor                Saenrex

Orman                        Stolker

Orta Koridor              Duernte

Nişancı                      Manda

Destek                       Spooky

Koç                              Rider

 

 

 

 

Üst Koridor              Doxy

Orman                      Trick

Orta Koridor            Naru

Nişancı                     Ruvelius

Destek                      Zergsting

Koç                            FearlessS

Akademi Ekibi ise;

Üst Koridor              Xeanfun

Orman                      Soren

Orta Koridor            T1SO

Nişancı                     Jopex

Destek                     Syron

 

Üst Koridor              Hioss

Orman                      Taikki

Orta Koridor            Godbro

Nişancı                    Madness

Destek                     Tolerant, Cognac

Koç                           Mora

Akademi Ekibi ise;

 

Üst Koridor             Smoke

Orman                     kumru

Orta Koridor           MGX

Nişancı                   Noac

Destek                    Bafu

 

 

Üst Koridor                    StarScreen

Orman                             Alaracle, Appen, Roulette

Orta Koridor                  Joker, Köfte, Sylchasie

Nişancı                           Fatihcan, Risus, Unex

Destek                            Algos,  EliWood, Senna

Koç                                  Robogod

 

 

 

Üst Koridor                    Armut,  Elwind

Orman                            Closer

Orta Koridor                  GBM

Nişancı                           Pilot

Destek                            Dumbledoge

Koç                                  Enatron, Xihutas

Akademi Ekibi ise;

Üst Koridor                  Mâtilda

Orman                          Chosen

Orta Koridor                Ksaez

Nişancı                        Meân, Scylad

Destek                         Onur

Koç                               Kaor1

 

 

Üst Koridor           FabFabulous

Orman                   Stomaged

Orta Koridor         Frozen , Secaf Reis

Nişancı                 Zeitnot

Destek                  Wolf

Koç                        VicaL, Pades Doctor, Thaldrin (Danışman)

Akademi Ekibi ise;

Üst Koridor              Luana

Orman                      elramir

Orta Koridor             WaenA

Nişancı                     Practice

Destek                      Absolute

 

Kış Mevsiminde seyir zevki olan oyunlar izletmelerini temenni edip,  bütün takımlara başarılar dilerim.

 

Your email is never published nor shared. Required fields are marked *